KONST / Litografier / Färglitografi 12223153
nr 1222 3153
Axel Revold
(1887-1962), Sverige
Färglitografi, Renar. Signerad, numrerad 185/200. Motivet: 53x69 cm
Axel Revold, norsk målare och illustratör född 1887, död 1962.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 december 2018
kl 18:13:23
5/12 17:45:18
Axel Revold
Läs mer om Axel Revold